Warning: filemtime() [function.filemtime]: stat failed for veri.txt in /home/esenleryas/domains/esenleryasam.com/public_html/index.php on line 0

Warning: fopen(veri.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/esenleryas/domains/esenleryasam.com/public_html/index.php on line 0

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/esenleryas/domains/esenleryasam.com/public_html/index.php on line 0

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/esenleryas/domains/esenleryasam.com/public_html/index.php on line 0

Yazı Boyutu: A A A

Temel Gödek, Aday Adayı Oldu

Karadikmenli iş adamı Temel Gödek Esenler Belediyesi Meclisi için aday adayı oldu. Gödek, aday adaylığını Çamoluk Derneği ve köy dernek başkanlarına verdiği bir yemekte açıkladı.
2013-11-03, 16:19:49
0 Yorum
Temel Gödek, Aday Adayı Oldu
Karadikmenli iş adamı Temel Gödek Esenler Belediyesi Meclisi için aday adayı oldu. Gödek, aday adaylığını Çamoluk Derneği ve köy dernek başkanlarına verdiği bir yemekte açıkladı. 
 
Esenler Belediyesi Kültür Merkezinde verilen yemeğe Çamoluk Derneği Başkan Adayı Fatih Aydın, Çamoluk Derneği Başkan Yardımcısı Hacı Halil Canik ile birlikte katıldı.
Yenice, Usluca, Karadikmen, Pınarlı Kale Mahallesi, Yuvacık, Kaledere, Kaynar köyleri ile Kastamonu ve Trabzon derneklerinin başkan ve yöneticileri de yemekte hazır bulundu.
Yemek sonrasında heyet halinde Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Esenler Ak Parti İlçe Başkanı Umut Özkan ve Esenler Ak Parti Teşkilatlanma Başkanı Hüseyin Aydın ziyaret edildi.
Konu ile ilgili bilgi veren Temel Gödek, adaylık tavsiyesinin İl yönetiminden geldiğini, 6 senedir siyasete emek veren biri olarak bu tavsiyeye icabet ettiğini ve hemşehrilerinin desteğini beklediğini söyledi.
Yemeğe davet edilen Çamoluk Derneği Başkan Adayı Fatih Aydın’da, sosyal paylaşım siteleri ve muhtelif platformlarda paylaştığı vaadlerinden biri olan, siyasete giren Çamoluklu adaylara destek vermek konusunda somut adım atma adına Temel Gödek’in davetine icabet ettiklerini belirtti. Aydın, ‘’inşallah 15 Aralık’ta derneğimizde başkan seçilirsem ekibimle birlikte bu desteklerimiz üst düzeyde devam edecektir’’ dedi.
 
 
Bu haber 603 defa görüntülendi.

HABER İLE İLGİLİ FACEBOOK YORUMLARI
 

Site Haritası RSS Beslemeleri

ESENLER

sanalbasin.com üyesidir